Ebooki w promocji

Oferujemy codziennie inną książkę jest w promocyjnej cenie o 30% taniej niż w tradycyjnej księgarni. Jest to tzw. „promocja dnia”. Co jakiś czas Helion organizuje również promocje kilkudziesięciu książek o 10% taniej np. z określonej dziedziny np. programowanie, grafika, webmasterstwo czy hacking. Również na takie promocje warto zwrócić uwagę…

Każdy ebook z tej strony możesz w ciągu kilku minut przeczytać, kupując jego pełną wersję przez internet. Wersję elektroniczną książki czyli w formacie pdf otrzymasz na swój komputer klikając w link znajdujący się w każdym fragmencie książki. Zostaniesz wtedy automatycznie przekierowany na stronę Wydawnictwa, które wydało ebooka i sprzedaje je na swojej stronie.

Rejestrujesz się na stronie Wydawnictwa, robisz przelew za ebooki jakie wrzuciłeś do wirtualnego koszyka i w kilka sekund otrzymujesz emaila z linkiem do pełnej wersji książki. Prawie każda wersja elektroniczna książki ma swój odpowiednik w formie drukowanej książki lub audiobooka w formacie plków mp3.

Złoty Klub – ebooki za darmo

ZłoteMyśli.pl

EscapeMagazine.pl

Złoty Klub – ebooki za darmo

Pamiętaj, że Złote Myśli to kilkadziesiąt eBooków bez żadnych opłat (pełne wersje książek), a dostęp do nich otrzymasz zapisując się do ZŁOTEGO KLUBU ebooków (członkostwo jest bezpłatne i bez żadnych zobowiązań, nie będziesz musiał nic kupować).